Menu
Dochádzkové a prístupové systémy
O nás
Referencie
Osvedčenia
Autodoprava do3.5t
Ochrana majetku
Kamerové systémy
Alarmy (PSN)
Vrátníky
Komunikátory
Obchôdzkové systémy
Dochádzkové systémy
Protipožiarna ochrana
Montáže
Elektroinštalačné činnosti
Štrukturované kabeláže
Optické sieteKontakt:
0905/326200
0905/165516
032/7445564
obchod@spintn.sk

dotaz na cenovú ponuku

Suprema Inc.
ponúka výkonné a komplexné funkcie riadenia prístupu veľkých organizácií. SE (Standard Edition) verzia ovláda až 512 riadených prístupov. Zariadenie s IP kamerou/ NVR vnútorné, antipassback, poplachové zóny, upozornenia e-mailom a mapových vizuálnych funkcií.
X-STATION je inteligentná IP prístupová čítačka. 
Terminál X-Station od Supremy predstavuje evolúciu v kontrole prístupu.
XPASS  je inteligentná kontrolná prístupová čítačka RF kariet, ktorá poskytuje vysoký stupeň ochrany od malých a stredných až po veľké podnikové systémy.
Suprema INC. je poprednou spoločnosťou ponúkajúcu produkty s biometrickými technológiami. Jej algoritmus odtlačku prstu a papilárných línií bol vyhodnotený ako najlepší na svete.
Biometria je najmodernejším a najspoľahlivejším spôsobom v oblasti kontroly vstupov.
Biometrický prístupový a dochádzkový systém od Suprema Inc. má široké uplatnenie ako elektronické zabezpečovacie zariadení na báze biometrie. K identifikácii osôb je použitý odtlačok prstu ako jednoznačný bezpečnostný kľúč pre tento identifikačný systém. Súčasťou biometrického zariadení je dochádzkový systém zdarma, interface Wiegand umožňuje pripojenie na elektronické zabezpečovacie systémy. Biometrie má široké uplatnenie v zabezpečení budov, zabezpečení garáže, zabezpečení bytu, zabezpečení dverí, zabezpečení PC atď. Vstupný systém okrem zabezpečenia objektov umožňuje elektronické sledovanie dochádzky zamestnancov, ktorým umožňuje vstup pomocou odtlačku prstu do jednotlivých prístupových zón a priestor s možnosťou použitia časového zámku.

 

xpassbioentrybiolitesolo

biot2

dstation

 

 

Copyright 2014 [SpinTN s.r.o.]
webdesign:Já